Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

УСПІХ ЗНАМ’ЯСЬКИХ ВОЛЕЙБОЛИСТІВ НА СПАРТАКІАДІ ОДЕСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ

3.05.2018

Вже йшла мова про те, що Знам’янська команда волейболістів виборола право  змагатися на Спартакіаді Одеської залізниці (http://komora.info/sports/4131-spartakiada-odeskoji-zaliznitsi-khto-predstavlyatime-nashe-misto). До участі у заході були запрошені команди з різних міст України: Одеси, Херсону, Подільську, станції ім. Т. Шевченка, Знам’янки.

Знам’янська команда гідно виступила на змаганнях і виборола перемогу у інших команд з рахунком 2:0 на користь знам’янчан, але програла  вирішальний турнір за перше місце.

Детальніше розповідає капітан команди Дмитро Приходько:


«Ми були впевнені у своїй перемозі, адже ми дуже багато тренуємося. Одеська команда мала гарне протистояння і перший етап турніру ми закінчили з рахунком 19:17 на користь одеситів. У другому етапі впевнено йшли до перемоги, але програли 5 очок».


Тож, збірна команда знам’янських залізничників привезла до міста кубок за друге місце. За результатами спартакіади буде сформована збірна команда для участі на всеукраїнських змаганнях.

Ольга Полякова

Фото Дмитро Приходько

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges