Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Чергові успіхи велосипедистів зі Знам’янського району

8.10.2018

6-7 жовтня у Знам’янці відбулися перший етап Кубка України та Всеукраїнські змагання з велокросу. 

Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива).
У перший день змагань проводився перший етап Кубка України. У змаганнях серед жінок Віра Борисюк посіла перше місце. Також першим був у змаганнях серед юнаків 2007 р.н. і молодші Ренат Григорян. У цій же гонці третім був ще один спортсмен з Мошориного – Роман Чумаченко. У змаганнях серед дівчат 2007 р.н. і молодші Валерія Демиденко була другою.


У другий день змагань відбулися Всеукраїнські змагання. Рамках цих змагань проводилася індивідуальна гонка на час. Віра Борисюк і Ренат Григорян посіли перші місця відповідно у змаганнях серед жінок та наймолодших юнаків. Роман Чумаченко і Валерія Демиденко стали другими у гонках відповідно серед наймолодших юнаків та дівчат.
Виїзд на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця.
Спортсменка ДВУОР імені Сергія Бубки (тренери В.Кива, В.Красов) Алла Марущук серед дівчат 2002/2003 років народження як у груповій гонці на першому етапі Кубка України, так і в індивідуальній гонці на Всеукраїнських змаганнях, не знала собі рівних – здобула дві золоті нагороди.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко

http://oms.zn.kr-admin.gov.ua/

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges