Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

У Знам’янці відбувся танцювальний марафон зі спортивного танцю

6.11.2018

Клуб спортивного бального танцю «Фурор-Данс» продовжує збирати на теренах Знам’янки кращих танцівників Кіровоградщини і не тільки. 4 листопада у міському Палаці культури Знам’янки відбулося свято танцю  - «Танцювальний марафон 2018». 

Все більше увага громадськості та міської влади Знам’янки спрямовується до прекрасного, а танцювальні турніри стають візитною карткою нашого регіону. За ініціативи керівників Клуб спортивного бального танцю «Фурор-Данс» Аліни Вустілки та Євгена Суботіна та за підтримки міського голови Сергія Філіпенка, який не тільки особисто вітав учасників змагань, а й передав солодкі подарунки всім переможцям, відбулося видовищне свято.

У змаганнях взяли участь представники танцювальних клубів з Кропивницького, Компаніївки, Черкас та Малої Виски – всього понад 200 учасників.

Кращими серед знам’янчан вихованців Євгена Суботіна та Аліни Вустілки стали: перші місця: Діана Іванова  (Соло діти "Н"); Марія Чучко(Соло ювенали 1 "Н"); Адель Іванюк (Соло ювенали 2 "Н"); Андрій  Камінський – Мілана Красножон  (Діти "Н"); Богдан Козін - Зарина Тюпа (Ювенали 1 "Н"); Олександр Ніколайченко – Марія Крук (Ювенали 1 "Е" Європейська  програма); Даша Бричка (Соло "Д" Латиноамериканська програма); Софія Пожар (Соло "Д" Европейська програма); Дмитро Мєрнов –Юліана Булино  (Юніори 1+2 "Д" Латиноамериканська програма). Крім того, багато юних знам’янчан вибороли перше та друге місця.

 Були на змаганнях і ті, хто робить перші кроки у практиці участі у танцювальних марафонах, наприклад, Альона Градка з Комапніївки. Дівчинці 6 років  і вже 2 роки вона займається танцями під керівництвом тренера Олексія Портянко.

  • Я майже весь час танцюю - дома, у магазині, на вулиці. Ініціювала мої танці моя мама, - розповідає Альона Гладка, - сьогодні я отримала бронзову нагороду на змаганнях, я щаслива і дуже дякую за таку можливістю. Я танцюю без пари, на жаль, у мене поки що немає партнера. А взагалі я хочу стати балериною.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges