Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Чемпіонат світу з ММА у королівстві Бахрейн

20.11.2018

Знам’янчанин Влад Ільїн ввійшов до складу збірної України, яка у королівстві Бахрейм з 11 по  17 листопада  взяла участь у Чемпіонаті світу з ММА. 

  • Це був перший обєднаний Чемпіонат світу з ММА, дві федерації, які створили одну спільноту. Зараз є бачення того, щоб цей вид спорту зробити олімпійським. Україна стала четвертою серед 52 країн, які взяли участь у змаганнях, - коментує Влад Ільїн. – Я не можу порадіти за власні результати участі у Чемпіонаті світу, бо у ¼ змагань, коли я мав бій зі спортсменом з Росії, за результатами поєдинку спочатку рефері підняв руку мені, а за кілька секунд – моєму супернику. У загальному підсумку – це 4-5 місце. Я зробив, все що міг, але чомусь судді вирішили, що я програв. Загалом хочу відмітити організацію змагань  на дуже високому рівні: готелі, тренувальні зали, харчування – все продумано для учасників.

Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges