Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Знам’янчанин Віктор Слюсаренко отримав відзнаку за найкращий сайт про футбол

28.01.2019

Щороку громадська спілка «Кіровоградська обласна федерація футболу» (керівник Віктор Безсмертний) відмічає успіхи та досягнення, серед нагороджених цього року  Віктор Слюсаренко -редактор сайту «Спортивна Кіровоградщина» sport-kr.com.ua

У номінації висвітлення футбольних подій на території Кіровоградської області найкращим сайтом було визнано портал «Спортивна Кіровоградщина».

Вже протягом 10 років на ентузіазмі Віктор Слюсаренко є оглядачем всіх спортивних подій регіону.  Портал працює на благо шанувальників спорту для висвітлення інформації з різних змагань. Близько 10 новин щодня розміщається на сайті. Є проект «Зимовий антракт», у рамках якого відслідковуються підготовка команд-суперниць «Зірки» та «Інгульця» по українській футбольній лізі. Оперативно можна прочитати про різні спортивні події, що відбуваються на території Кіровоградської області, і зокрема, Знам’янського району.

Після вручення відзнаки Віктор Слюсаренко відмітив: «Дякую громадській спілці «Кіровоградська обласна федерація футболу» за визначення порталу кращим. Висвітлювати спортивні події складно і не складно. Кіровоградська область багата спортивними талантами. То ж є про кого писати. Але складно охопити всі спортивні події. Сайт веду на ентузіазмі, безкоштовно, вже 10 років – у грудні 2018 року був ювілей. Інколи буває, що задумуюся про можливе припинення роботи сайту – але з місяця за  місяцем продовжую його вести».

Крім того, Віктор Слюсаренко вкотре запросив до співпраці усіх зацікавлених осіб, свої матеріали надсилайте  на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Шановні вболівальники! Нагадаємо, що «Спортивна Кіровоградщина» є в чотирьох соціальних мережах:

http://www.facebook.com/sportkrcomua

https://twitter.com/sport_kr

https://www.instagram.com/sportkr/

https://t.me/sport_kr

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges