Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Юні боксери зі Знам’янки отримали нагороди на Чемпіонаті  Кіровоградської області

6.03.2019

 З  28 лютого по 2 березня 2019 року тривав Чемпіонат Кіровоградської області з боксу серед юнаків  (2005-2006 р.н. та 2007-20008 р.н.). Від міста Знам’янка брали участь 7 боксерів, вихованці секції боксу, яка діє на базі ГО "НОВЕ ПОКОЛІННЯ" (керівник Сергій Немічев). 

Результати участі в чемпіонаті коментує тренер команди майстер спорту з боксу Олексій Холодний: «Хлопці тренуються тільки 2 роки, а вже  молодці: із 7 учасників змагань 6 вийшли до фіналу. Серед них Ярослав Яровий,  Денис Єрохін та Микита Демешко  у групі юнаків 2007-2008 р.н. та, провівши по два поєдинки, посіли Ярослав та Денис   - призові перші  місця, Микита –друге. Серед хлопців 2005-2006 р.н. першими стали Роман Маценко та  Роман Зайцев , другим Ігор Круванд. Включені до збірної області  та з 21 по 24 березня візьмуть участь у зональному чемпіонаті України в м. Умань  - Роман Зайцев та Ігор Круванд. Я радію за перемоги дітей і їх рівню досягнень, адже на чемпіонаті було багато учасників з усієї області, приблизно 120 спортсменів. Звичайно, мої вихованці провели не так багато боїв на ринзі, але це тільки початок.»

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges