Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Туристичний похід знам’янчан по Лікійській стежці в Туреччині

1.04.2019

Обласним центром туризму з 13 по 25 березня було організовано та проведено дитячий пішохідний туристичний похід ІІ ст. складності по Лікійській стежці, що в Туреччині, за маршрутом Улупінар – Чірали – Адрасан – Піратська бухта – Карайоз (56 км.). 

Учасниками походу стали гуртківці КОЦТКСЕУМ, учні НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. №3 - гімназія» Павло Корчагін, Єлизавета Гребенюк, Дмитро Кишлян, Євген Біфарт, Валерія Ковальова, Каріна Желонкіна, Глєб Громов. Керівник походу – Ольга Корчагіна (керівник гуртка «Пішохідний туризм», вчитель НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. №3 - гімназія»), заступник керівника – Валерій Корчагін  (вчитель НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. №3 - гімназія»).

Це той випадок, коли на благо дітей працюють у співпраці дорослі з різних організацій. Оскільки такий похід проводився вперше, потрібно було прорахувати всі юридичні тонкощі, і з цим відмінно справилися директор КОЦТКСЕУМ  Андрій Лісота та його заступник Сергій Пугаков  Керівники походу Ольга Корчагіна та Валерій Корчагін, проконсультувавшись із людьми, які вже були в походах по Туреччині (Ігор Колотуха, Олександр Алєксандров), та використавши свій багаторічний досвід у дитячому туризмі, до тонкощів продумали господарсько – побутову складову, та нитку маршруту походу.

Батьки дітей підготували все необхідне, що від них залежало, а дітки завершили підготовку, продумуючи все до дрібниць, адже вони вже мали досвід у туризмі.

  • З 5-го класу вже три роки поспіль я активна учасниця багатьох туристичних маршрутів,  - розповідає Карина Желонкіна, - цього разу я була вперше закордоном. Я очікувала, що буде гарно, але я навіть не уявляла, що враження будуть такими неймовірними: атмосфера походу, вражаючі види, гарні пляжі та гори. Коли ми підіймались у гори, я трошки боялась, але це того варте. Я ніколи не забуду дуже чисті джерела і неймовірний пляж та захід сонця одного з днів подорожі.

 

Також допомогу у організації походу надали відділ освіти Знам’янського міськвиконкому, та адміністрація НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. №3 - гімназія». Трансфер забезпечив Валерій Ращупко

Учасники походу пройшли класичний похід, відвідавши мальовничі куточки гір над Середземним морем. Побачили г. Химера, яка зустріла вічно палаючим полум’ям. Побували у античному місті Олімпус. Занурились у ванну молодості на гірській річці. Побачили диких кіз у горах, сухопутних черепах, скорпіона. Їли смачні апельсини, власноруч зірвані із дерева. Купались у морі і засмагали на пляжі.

  • Гарні краєвиди з гір мене вразили, клімат Туреччини дуже приємний і теплий, я забув рахувати дні, а просто відчував красу природи, - коментує свою участь у поході Євген Біфарт. – Відстані ми додали легко, адже вони були легкими у порівнянні з нашими змаганнями в Україні. Там дуже чисті гірські ріки з скеляними потічками, ми там купались і відчували прохолоду на контрасті теплого клімату. Такий відпочинок не порівняти зі звичайним літнім на морі, адже зазвичай, ми шукаємо вайфай і бачимо тільки море, а тут все відчуття природи разом. Я дуже вдячний за такі можливості.

Під час переїзду до Туреччини побували у республіці Молдова, Румунії, Болгарії.

Основна задача пройти похід - виконана, отримати позитивні емоції  - виконана, оздоровитися та відпочити – виконана.

Підготувала Оксана Войчишина

Фото Ольги Корчагіної

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges