Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

У Знам’янці провели клубний турнір по джиу-джитсу

1.04.2019

Цими вихідними громадське об’єднання «Спортивно-патріотична асоціація «Славян» (голова Станіслав Флорінцев) під егідою Кіровоградської обласної організації асоціації джиу-джитсу України (президент Михайло Челпанов) провели клубний турнір з джиу-джитсу серед дітей старшої та молодшої вікових груп.

Детальніше про турнір розповідає голова організації Станіслав Флорінцев:

«Метою проведення турніру було привити командний дух, помірятися силами та вправністю одне з одним, а також розвити інтерес до спорту через  показ свого результату. Захід був організований таким чином, що не було переможених. Тому усіх осіб, які брали участь, ми організували змагання у двох категоріях: середня та молодша. Нагородження проходило за 1, 2 та 3 місце   за перемогу-перемогу, перемогу-поразку та поразку-поразку.»

Суддями турніру були Ярослав та Данило Шматко, Станіслав Флорінцев.  У заході взяло участь 60 дітей, які були поділені на 8 вагових категорій по 6 – 8  осіб кожна.

Усі отримали нагороди за участь та свої перемоги. Окремо нагороджували тих, хто показав волю до перемоги, провів кращий бій та мав кращу техніку. За кращу техніку у  середній групі нагороджені Юлія Азарчук, Іван Цигульський. У молодшій -  Катерину Флорінцеву, Олексія Журавльова.

Громадське об’єднання «Спортивно-патріотична асоціація «Славян»  дякує усій своїй команді за організацію змагань, а окремо - спонсорам Володимиру Коляді та Петру Вітренку.

Ольга Полякова

Фото громадське об’єднання «Спортивно-патріотична асоціація «Славян»

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges