Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Знам’янчани взяли участь у Чемпіонаті України з шахів

15.05.2019

З 2 по 12 травня у м. Миколаїв відбувся Чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат віком до 10 років. Кіровоградську область представляло двоє учасників зі Знам’янки – Матвій Борзенко та Неоніла Минько, вихованці знам’янського шахового клубу «Біла тура» (тренер Максим Ковальчук). 

Матвій та Неоніла неодноразові переможці міських та обласних змагань з шахів серед діток їх вікової групи, тож спробувати себе на всеукраїнському рівні – то виклик і юним спортсменам і тренеру.

-Чемпіонат тривав 10 днів, перші 9 днів діти-учасники грали у класичні шахи (тобто по півтори години кожному супернику на партію), - коментує керівник шахового клубу у Знам’янці Максим Ковальчук, - Ніла посіла  32-е місце (2 перемоги) з 40 учасників, а Матвій набрав 3,5 очка і посів 68-е місце серед 100 учасників-хлопчиків. Треба враховувати, що з нашими знам’янчанами змагались діти від Академій з шахів з Харкова, Львова, Дніпра.

Протягом наступного дня учасники  грали у рапід, тобто 10 хвилин гри і 5 сек. з додаванням після кожного ходу гравця, по-іншому це «швидкі шахи». Ніла у цих змаганнях стала 34-та (2,5 очка): дві перемоги і нічия, а Матвій посів  54-е місце.

Останній день змагань діти грали у «блискавичну гру», тобто 3 хвилини і 2 сек. після кожного ходу.  За результатами цього виду Ніла посіла 31-е місце з двома виграшними партіями, а Матвій – 55 місце (3 очка).

 

 Вперше за багато років вихованці знам’янського шахового клубу представляли Кіровоградську область на всеукраїнському рівні, проте Неоніла Минько тренується у шаховому клубі «Біла тура» 2 роки, а Матвій – 1,5 роки.

 

Підготувала Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges