Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Шахи – родинне захоплення: у Знам'янці відбувся шаховий турнір

20.05.2019

Черговим підтвердженням цієї тези став шаховий турнір, який відбувся минулої суботи в міському парку Знам’янки, в рамках фестивалю «Усі разом за сім’ю». Як розповів організатор змагань, очільник клубу «Біла тура» Максим Ковальчук, не така вже рідкість, коли їхній клуб відвідують цілими родинами, тож був задум з нагоди такого свята влаштувати сімейні шахові баталії. Але через те, що не всі дорослі з причин зайнятості могли бути того дня на турнірі, цю ідею поки що відклали. Тому змагалися лише діти, а батькам лишалося підтримувати юних гросмейстерів як словом, так і солодкою ватою, морозивом та іншими смаколиками. 

За результатами турніру репутацію шахової родини з успіхом підтвердили Олександр та Катерина Родіни. У групі гравців 2012 р.н серед хлопців Олександр виборов першість, обійшовши Назара Громова та Дмитра Чуканова, котрі посіли «срібне» та «бронзові» місця відповідно. А Катерина серед дівчат цієї ж вікової групи стала другою, поступившись Ані Добровольській. Представник ще однієї знам’янської шахової сім’ї Павло Питель упевнено виграв групу хлопців 2011 р.н., випередивши свого найближчого переслідувача Кирила Федорця на півтора бала. Третім фінішував Ігор Павленко, який так само не єдиний в родині фанат шахів - його старший брат Антон став призером серед старших хлопців. А от сестра Павла Пителя Анастасія здобула «бронзу» серед дівчат 2009-2010 р.н., її випередили Дар’я Васильєва (ІІ місце) та Неоніла Мінько (І місце).

У традиційно найчисельніший групі, де за швейцарською системою грали хлопці одразу двох вікових груп 2006-2007 та 2008-2009 р.н., яскраво виділялися (не тільки ексклюзивними іменними футболками) брати Дмитро та Матвій Борзенки. Причому їм довелося не тільки відстоювати честь родини у двобоях з іншими учасниками, але й змагатися між собою. Якщо на попередньому турнірі брати вирішили «розійтися миром» (і ці півбала, цілком імовірно, не дали одному з них здобути першість у своїй віковій групі), то цього разу хлопці показали в очному поєдинку відповідальну гру, що завершилася перемогою Дмитра, котрий зі стовідсотковим результатом здобув першість серед хлопців 2006-2007 р.н. Другим тут став уже згаданий Антон Павленко, а третім – Микита Пуляєв. Матвій, для якого поразка від брата стала єдиною, так само здобув «золото», але у віковій групі 2009-2010 р.н, а Давид Манвелян та Максим Толкущий посіли друге та третє місця відповідно.

Насамкінець варто зазначити, що шаховий турнір у рамках фестивалю «Усі разом за сім’ю» підтримав Кіровоградський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», тож учасники отримали грамоти та подарунки, а призери – медалі, не знімаючи яких дехто навіть йшов містом додому.

Дмитро Шульга

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges