інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Обласний чемпіонат з греко-римської боротьби (частина II)

3.06.2019

1 червня у Знам’янці 100 юних спортсменів з усіх куточків області змагаються за медалі у греко-римській боротьбі. Спортсмени з Новомиргорода, Новоукраїнки, Кропивницького, Кременчука та Знам’янки  протягом  дня виборювали призові місця.

Про результати участі знам’янських спортсменів секції греко-римської боротьби Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи спілкуємось з тренером Владиславом Маніним: « Юні знам’янські спортсмени вибороли 6 золотих, 2 срібних і одну бронзову медалі: Амід Паладжаєв (1 місце у ваговій категорії 26 кг), Данило Берест (1 місце  у вазі 29 кг),  Ренат Мамедалієв (1 місце  у вазі 32 кг) Ілля Савченко ( 1 місце у вазі 42 кг), Дмитро Шарафудінов (1 місце у вазі 47 кг), Олексій Шмигло (1 місце у вазі 42 кг 2007-2008 року народження), Ілля Нечипоренко ( 2 місце у вазі 62 кг), Назар Розборський (2 місце у вазі 38 кг) і Богдан Паламарчук (3 місце у вазі 38 кг). Хлопці молодці, у порівнянні з минулим роком участю теж у обласних змаганнях вони  показали кращий результат, бо були лиш третіми. Вітаю своїх вихованців, до наступних вершин!»

Під час змагань був присутній екс-президент обласної федерації греко-римської боротьби Валерій Малишок, який у коментарях для видання KOMORA.INFO зауважив, що на сьогодні існують гарні школи греко-римської боротьби в Новоукраїнці, Новомиргороді, де є навіть секція для діток з обмеженими можливостями – для глухо-німих, є знам’янська школа з молодим тренером Владиславом Маніним.

• Треба відмітити, що греко-римська боротьба дуже складний вид спорту, він вимагає дуже великих зусиль, а ще це олімпійський вид спорту, а це дуже велика конкуренція на світовому та міжнародному рівні, - зауважив Валерій Малишок, - цей спорт має перспективи і на сьогодні досить велика збірна успішних спортсменів на національному рівні. На останньому чемпіонаті Європи Україна привезла декілька медалей, в тому числі золота медаль Жана Баланюка. Ми відома борцівська країна.

Спеціальні відзнаки від Валерія Івановича вибороли: за кращу техніку – Ілля Савченко та Данило Берест (м. Знам’янка), за волю до перемоги Євген Красножон (м. Кропивницький), кращий тренер - Микола Горбань (м. Кропивницький).

Турнір відбувся за підтримки Знам’янської міської ради, відділу в справах сім’ї, молоді та спорту. Головний суддя змагань – Юрій Григорович Клюка.