Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Спорт

У ЗНАМ’ЯНЦІ ВІДБУВСЯ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ АНДРІЯ БОЙЧУКА

4.06.2019

Цими вихідними за ініціативи  громадського об’єднання «Спортивно-патріотична асоціація «Славян» (голова Станіслав Флорінцев),  за підтримки міської влади, на базі ЗШ І – ІІІ ступенів № 4 (директор Володимир Лядський) відбувся юнацький  аматорський футбольний турнір пам’яті юного футболіста Андрія Бойчука.

Детальніше розповідає Станіслав Флорінцев:

«У нашому турнірі, який відбувся у суботу, 1 червня, взяло участь  10 аматорських юнацьких команд. Діти змагалися за призи, які нам допомогли купити наші спонсори та міська влада.  Учасники увійшли в кураж, при чому, і гравці, і вболівальники щиро хвилювалися за тих, хто був у той час на полі. У двох вікових групах ми нагородили символічними подарунками  кращих воротарів, захисників, нападаючих. Усі інші команди отримали подарунки – футбольні м’ячі, а кожен учасник – грамоту за участь.»

По завершенню турніра усі присутні поласували смачним морозивом від громадської організації.

Підсумовуючи, громадське  об’єднання «Спортивно-патріотична асоціація «Славян»  висловлює подяку власнику магазину «Одеса», депутату Знам’янської міської ради Сергію Каратєєву  та активістам організації «Славян».

Ольга Полякова

Фото   громадського об’єднання «Спортивно-патріотична асоціація «Славян», з відкритих джерел 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges