Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Спортсмени зі Знам’янки серед кращих самбістів

22.12.2019

21 грудня, команда  клубу єдиноборств "PIT-FIGHTER"  взяла участь у щорічному Всеукраїнському турнірі з бойового самбо, який проходив в місті Шепетівка (Хмельницька область), і був присвячений Дню Святого Миколая. 

З трьох спортсменів представляють  клуб - двоє стали чемпіонами, один бронзовим призером.

Коментує тренер клуба Олексій Слуцький: «Максим Матвєєв, не дивлячись на застуду, зумів зібратися, і виграв усі поєдинки достроково у ваговій категорії до 57 кг., Вік 14-15 років. Микола Царуш, не залишивши шансів суперникам, впевнено пройшов всіх, і в фіналі перемігши больовим, став першим в вазі до 62 кг., Вік 16-17 років. Леван Паніев, у другій сутичці трохи помилився, і, поступившись чемпіону один бал, випав з боротьби за золото. Але потім, провівши ще два поєдинки і обидва закінчивши достроково, завоював бронзу у ваговій категорії до 52 кг., Вік 14-15 років.

Дякуємо президенту Кіровоградського обласного підрозділу федерації змішаних єдиноборств ММА України - Ігорю Матвєєву за постійну фінансову підтримку нашого клубу, організацію виїздів на змагання, так необхідних для росту спортсменів. Дякуємо всій нашій команді за підтримку, разом до перемог!»

"PIT-FIGHTER" - тренуйтеся з найсильнішими.

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges