Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Спорт

Танцювальна пара зі Знам’янки представлятиме Україну на чемпіонаті світу

4.02.2020

З 1 по 2 лютого у Києві   відбувся «Національний Кубок України з танцювального спорту». Пара зі Знам'янки  Іван Вустілка  та Оля Винник стали переможцями Кубка України серед юніорів 2 La. Тепер будуть представляти Україну на чемпіонаті світу в Вірменії, який відбудеться в кінці травня 2020 року. 

Успіх спортсменів коментує їх керівник танцювального клубу "Фурор Данс" Євген Суботін: «Нам не віриться, і ми під великим враженням від такої перемоги Олі і Івана. Серед 19 пар України вони стали кращими. Це перша перемога цієї пари всеукраїнського рівня, а взагалі вони тренуються з 5 років, інтенсивно – останні 4 роки. Це дуже сильна пара і вони наполегливо  йшли до своєї перемоги. 16 листопада 2019 року  на змаганнях в Австрії місто Відень, серед 60 пар вони стали 12 в Європейській програмі, а в Латиноамериканської програми серед 72 пар посіли 20 місце. Це був дуже великий міжнародний турнір.

Зараз нас вітає вся Україна, всі наші колеги телефонували вітали, це велика наша спільна перемога, пари,  їх тренера Аліни Вустілки, ми дуже пишаємося ними. На нас чекає велика робота, щоденна багатогодинна підготовка до чемпіонату світу. Це величезна відповідальність. Всеукраїнська федерація ВФТС на нас покладає великі надії, я не думаю,  я знаю, що ми покажемо гідний високий результат.»

Розмовляла Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges