Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

На Знам’янщині вп’яте стартував #Біговий_флешмоб_2020

11.02.2020

Вже традиційно у сніжну пору року учасник бойових дій на сході України, дмитрівчанин Володимир Мухуров оголосив початок бігового флешмобу. 

Від 10 лютого до 10 березня усі охочі в Україні і навіть за кордоном бігають в ім’я здоров’я і емоційного настрою. За два дні до ініціативи приєдналось  шестеро спортсменів: Віталій Приходько(Кропивницький), Олег Рубан (Знам’янка), Оксана та Богдан Войчишини (Знам’янка), Анна Дегтеренко (Познань, Польща), Аліна Бірко (Олександрія) та ініціатор Володимир Мухуров (Дмитрівська ОТГ).

  • Вже стало традицією бігового флешмобу робити це у незручні погодні умови, тобто взимку. Просто бігти не цікаво, а ось з навантаженнями, або по кризі не кожен наважиться. Всім, кому небайдужа така ідея,  заходьте до мене на сторінку у фейсбук і ознайомлюйтесь з умовами  #Біговий_флешмоб_2020. Ми не визначаємо точної кількості кілометрів у підсумку, бігатимемо до 10 березня 2020 року. Я свій результат не рахую, але це зазвичай більше 500 кілометрів за місяць, бо я бігаю зранку та ввечері. Майте натхнення для бігу і будьте здоровими!

 Спілкувалась Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges