Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Війна

Затверджено районну Програму забезпечення роти охорони та загонів оборони Знам’янського району

17.10.2017

 Під час останної сесії Знам’янської райради серед інших відбулося затврдження районної Програми забезпечення роти охорони та загонів оборони Знам’янського району транспортом, харчуванням та побутовим обслуговуванням особового складу в ході проведення занять, тренувань, виконання вправ, стрільб, виконання безпосередніх обов’язків, забезпечення сучасними зразками засобів зв’язку, персонального захисту, екіпірування військовослужбовців та іншими предметами першої необхідності на 2017 рік. 

Метою Програми є:

1) координація структур управління та підвищення функцій елементів структури управління;

2) організація і підвищення рівня методичної підготовки офіцерів роти та загонів оборони індивідуальної навченості особового складу;

 Фінансування заходів, визначених Програмою, буде здійснюватися відповідно до законодавства за рахунок коштів бюджету району на 2017 рік, інших джерел (коштів громадськості, громадських організацій, благодійних фондів), не заборонених чинним законодавством. Загальний обсяг фінансування – 197 700, 00  грн.

 


Як пояснив військовий комісар Олександр Чижма: «Ці кошти у першу чергу передбачені для першочергових потреб, бойове та матеріально-технічне забезпечення роти охорони та загонів оборони, проведення заходів щодо підготовки до оборони території Знам’янського району та захисту населення від військового втручання. Крім того, розрахунок витрат передбачений для закупівлі літнього військового одягу з розрахунку на 121 особу.»

 

https://atavist.com/cms/project/1556157/preview/2956193

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges