Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Війна

Олександр Осіпов: «Допомагаючи іншим учасникам АТО, я вірю в те, що всі люди зрозуміють, що таке війна»

1.02.2018

Історія нашого земляка віськовослужбовця Олександра Осіпова відома далеко за межами Знам’янщини. Він був  важкопоранений (наскрізне поранення в ліву ногу) під час виконання  військового завдання на Савур-могилі. Зараз Олександр живе у щоденній боротьбі  з болем, у боротьбі за життя, але не лишає сподівань, що не тільки він, а й усі колишні, нинішні учасники АТО (війни на сході) будуть потрібними не тільки близьким та рідним, а  й знайдуть підтримку та розуміння у суспільстві. 

  • Олександре, ти став головою знам’янського відокремленого підрозділу  ГО Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України». Розкажи більше про цю спілку.
  • Ця спілка на всеукраїнському рівні була створена у 2015-му році, а у липні 2017-го - створили міський підрозділ. Направленість роботи, як і у всіх спілок ветеранів: допомога учасникам АТО, які нині перебувають у зоні бойових дій, тим хто вже повернувся додому, родинам загиблих, пораненим, співпраця з волонтерами. Наша діяльність ще не набрала великих обертів, але ми згуртовуємось навколо різних складних ситуацій наших побратимів, допомагаємо їх вирішувати. Цим чоловікам завжди потрібна допомога. Наприклад, коли у одній з родин Знам’янки чоловік пішов в АТО, а дружина вирішила робити ремонт вдома, ми згуртувались і допомогли їй виконанням робіт власними руками.

Є рада спілки, яка постійно працює і вивчає ситуацію щодо потреб наших військовослужбовців. Проблем дуже багато, і не завжди керівництво різних організацій йде нам на зустріч. Мушу констатувати, що люди вже забули, що йде війна. Вони бачать статистику з телевізорів, кількість поранених та загиблих і, на жаль,  - все.

 Дуже потрібно, щоб у Знам’янці було приміщення, де б учасники АТО могли зустрічатись, обговорювати важливі питання, тобто своєрідний Центр учасників АТО.

  • Відомо, що Ви, Олександре, після важкого поранення потребуєте подальшого лікування, яка в цьому питанні потрібна допомога?
  • Завдяки ініціюванню київських волонтерів та голови всеукраїнської спілки «Побратимів України» виникла зацікавленість людей у допомозі мені (після важкого поранення у 2014-му році). Процес мого лікування і встановлення діагнозу був тривалий, потім зрозуміли, що мені можуть допомогти фахівці за кордоном. Для того, щоб мене пролікувати, відгукнулось декілька клінік у Німеччині та Ізраїлі. За їх вимогами, має бути гарантована певна сума коштів для лікування, мова йде про 20-30 тис. євро або 30-40 тис. доларів. Мені почали допомагати волонтери, були відкриті рахунки. На рівні Знам’янки до мене нещодавно звернулася Ірина Войчишина, яка зателефонувала і оголосила в мережах про допомогу для мого лікування, також відгукнулись і волонтери міста Знам’янка на чолі з Наталією Тишкевич. Хочу зауважити, що згідно закону, будь-який збір коштів для лікування мене чи кого б там не було має відбуватись за згодою особи, для якої ті кошти збирають. Тому прошу ставитись до цього з розумінням  і не ініціювати ніяких зборів для мене особисто без погодження зі мною. Буду вдячний за розуміння.

На сьогодні лікарі діагностують у Олександра Осіпова наслідки наскрізного вогнепального уламкового поранення м’яких тканин верхньої третини лівого стегна у вигляді посттравматичної невропатії сідничного та стегнового нервів зліва. Наш земляк дуже потребує подальшого професійного лікування за кордоном, тож прохання всім небайдужим відгукнутись. Посильну допомогу можна перераховувати на такі  реквізити:

ПІБ: Осіпов Олександр Сергійович

Назва банку: Філія-Кіровоградське обласне управління АТ «Ощадбанк»

МФО – 323475

КОД ЄДРПОУ - 3131106973

Картковий рахунок № 26256000085072

 Для можливості перерахунку з картки на картку вказуємо номер картки Олександра Осіпова - № 5167491012889522 (Ощадбанк).

 

 Оксана Войчишина

  

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges