Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Війна

Резервістів – оперативників перенавчать

5.02.2018

 Нинішнього року передбачено чимало зборової військової підготовки. Військовий комісар Знам`янського об`єднаного  міського військового комісаріату  підполковник Олександр Чижма в розмові з кореспондентом  повідомляє, що на планові навчальні     збори наразі буде залучено військовозобов`язаних оперативного резерву першої черги (згідно з Указом Президента України про створення оперативного резерву) для перенавчання за військовими спеціальностями,  удосконалення навичок, відповідно, до сучасних вимог армійських завдань і бойових злагоджень. 

- Олександре Васильовичу, всі резервісти тепер і впродовж 2018-го року отримають повістки? Чи, може, вибірково?

- Особливих вимог не буде. Придатність до військової служби за станом здоров`я (згідно висновків військово-лікарської комісії), враховуємо морально-ділові якості… Відповідно до Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу», деяких   військовослужбовців – резервістів звільняють від навчальних зборів, а саме, депутатів, які мають на утриманні двох дітей; є підстави для звільнення від кваліфікаційних зборів осіб, задіяних у весняно-польових роботах. Усе це вказано в Законі України «Про військовий обов`язок…».

 - Резервісти матимуть соціальні гарантії?

- Обов`язково! За ними зберігається посада за місцем роботи,  середньомісячна заробітна плата, додаткова грошова винагорода як таким, що перебувають на навчальних зборах, а також отримають іще одну  додаткову винагороду за успішне навчання …

На зборову навчальну підготовку особовий склад буде направлено вже наприкінці лютого 2018 року. І таким чином триватиме впродовж нинішнього року.

Ольга Плєшкова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges