Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Війна

ЗВІЛЬНЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ  УНОРМУЄТЬСЯ ДО КІНЦЯ РОКУ

28.02.2018

Неодноразово правозахисними організаціями України порушувалося питання про те, що процес звільнення військовослужбовців не унормований на законодавчому рівні. 27 лютого законопроект під номером  5640 прийняли у першому читанні. Документ регламентує усі нюанси такої важливої теми для наших захисників.

Детальніше про  важливу подію говорить Антон Красов, юрист і постійний консультант видання:


«Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення питань проходження військової служби з метою забезпечення повноцінного функціонування Збройних Сил України". Він був прийнятий в першому читанні і  відкриває дорогу до унормування питання звільнення військовослужбовців у 2018 році. Це ще не вирішення питання, але це перший і важливий крок. Чекаємо внесення поправок до даного законопроекту та прийняття його в цілому,  як закону. Для того щоб питання зі звільненням вирішилось раз і назавжди потрібно здійснити такі процедурні речі: 1) підготувати та внести зміни до законопроекту 5640 до другого читання; 2) прийняти законопроект 5640 в цілому,  як закон; 3) підписати Президентом України прийнятий закон; 4) набути  закону  чинності та звільнити військовослужбовців, які набули права на звільнення».


Нагадуємо, що на розгляді Верховної Ради України документ перебуває ще з кінця 2017 року. Для того, щоб він запрацював ще необхідно чекати багато часу (приблизно півроку за прогнозами фахівців). Доки закони прийматимуться,  своє законе право на звільнення захисники доводитимуть за допомогою юристів.

Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges