Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Війна

АТО ЗМІНИЛА СВІЙ СТАТУС. ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ?

4.05.2018

З першого травня Антитерористична операція на сході України змінила свій статус і починається  новий формат ведення боротьби з терористами  під керівництвом Об’єднаних сил. Відповідно до закону, даний порядок передбачає надання органам сектора безпеки і оборони, іншим державним органам України, спеціальних повноважень, необхідних для здійснення заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ у Донецькій та Луганській областях.

Що після цього зміниться для військовослужбовців?


  • На даний час я не бачу жодних змін у нормативно-правових актах, які регулюють пільги і соціальні гарантії на загальнодержавному рівні для діючих військовослужбовців у зв'язку із запровадженням режиму Операції об'єднаних сил, - про це заявив Антон Красов, правозахисник, юрист ГО "Юридична Сотня", спеціаліст із захисту прав учасників російсько-української війни в ексклюзивному коментарі для KOMORA.INFO.  - Юридично дана операція має довгу назву - Заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях відповідно до Закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях". Поки що зміни більше торкнуться структури підпорядкування військових та правоохоронних органів, які тепер будуть керуватися Об’єднаним Штабом ЗСУ, а не СБУ, як було раніше. Також дані зміни можуть внести зміни в життя цивільних осіб, які живуть і пересуваються на даній території. Збільшаться перевірки документів, встановлюватимуться спеціальні режими руху. Для звичайних військовослужбовців поки що жодних змін після впровадження Операції Об'єднаних Сил немає. Однак такі зміни не виключаються в майбутньому, про що я інформуватиму у своїх дописах на моїй особистій сторінці у Фейсбуці. – додає правозахисник.

Для того, щоб бути поінформованими  у важливих подіях, підписуйтесь на сторінку Антона Красова  - https://www.facebook.com/anton.krasov.

Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges