komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Війна

ДОВГА ДОРОГА ЗАКОНУ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

14.05.2018

У  попередніх матеріалах KOMORA.INFO вже йшлося про «затягування» підписання закону   #6052. (http://komora.info/vijna/4150-chi-shche-dovgo-chekati-zakoniv-nashim-vijskovim). Тож, знову маємо проблематику з документом, який такий важливий для наших воїнів.

Детальніше говорить наш постійний консультант Антон Красов:


«Щодо  ЗУ « Про звільнення військовослужбовців»  #6052. Всі питають; всі чекають,  а підпису немає.Тож,  який стан справ:

1. На даний час закон #6052 (який надає можливість звільнитися військовослужбовцям, що вислужили необхідні строки) прийнятий Верховною Радою і відправлений на підпис Президенту.
2. Президент все ще не підписав даний закон.
3. Без підпису Президента закон не набуде чинності. Ніякого автоматичного вступу в дію закону немає. Публікація в офіційних джерелах відбувається лише після підписання Президентом. 
4. Очікуємо інформацію про підписання або накладення вето. Сподіваюся, що наступного тижня вже буде хоча б якась ясність. Як тільки будуть новини, вони одразу з'являться на моїй сторінці та на сторінці Юридична сотня.
Щодо інших деталей, причин, наслідків тощо буду відповідати та коментувати лише після вирішення даного питання - підписання або вето.»


Чому така довга процедура? Не відомо, але  згаданий ЗУ – дуже важливий для тих, хто чекає на звільнення.

Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges