komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Війна

На фасаді будівлі НВК “Знам’янська ЗОШ 3- гімназія” встановлять меморіальну дошку на честь загиблого воїна Дмитра Цуркана

12.03.2020

Меморіальну дошку на честь загиблого в зоні ООС (АТО) Дмитра Цуркана буде встановлено на фасаді будівлі НВК “Знам’янська ЗОШ 3- гімназія”. Відповідний проект рішення затверджено сьогодні, під час засідання виконавчого комітету. 

Питання встановлено дошки погоджено з мамою загиблого воїна.

Довідково. Старший інспектор Головного управління МВС України майор Д.Цуркан загинув 29-го серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла так званим Зеленим коридором. 14-го вересня 2014 р. тіло було знайдено пошуковою групою Місії "Евакуація-200" ("Чорний тюльпан") поруч з х. Горбатенко й привезене у Запоріжжя. Упізнаний товаришами та родичами.
Поховання воїна у Знам’янці відбулося 24 вересня. В цей день дощ у Знам’янці не вщухав доти, доки труну з тілом майора Д.Цуркана, не присипала земля.
Указом Президента України № 109/2015 від 26 лютого 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

За матеріалами засідання міськвиконкому від 12 березня 2020 року

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges