komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Війна

Учасники територіальної оборони зможуть вийти на пенсію раніше

12.04.2022

Українці, які входять до формувань територіальної оборони тепер мають право на підвищені норми пенсійного забезпечення. Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики. Зокрема йдеться про пенсійне забезпечення як у військовослужбовців, які брали участь у бойових діях, та осіб з інвалідністю у результаті війни.

«У разі загибелі осіб, які входять в склад добровольчих формувань територіальних громад, під час виконання завдань, необхідних для забезпечення оборони України, членам їх сімей також надано право на підвищені норми пенсійного забезпечення, які передбачені для членів сімей загиблих військовослужбовців», – вказали в Мінсоцполітики.

Крім того, українці з тероборони та безпосередньо захищають Україну можуть достроково піти на пенсію за віком: чоловіки – у 55 років; жінки – у 50 років.

Для цього потрібно мати страховий стаж не менше 25 років у чоловіків і не менше 20 років у жінок. Нагадаємо, що 15 березня Верховна Рада України проголосувала за визнання добровольців Територіальної оборони ветеранами війни. Відповідне рішення прийняли 344 голосами.

Відповідно до прийнятих поправок добровольців Сил територіальної оборони Збройних Сил України визнаватимуть учасниками бойових дій та особами з інвалідністю внаслідок війни.

 Також читайте:

ВАТ "КІРОВОГРАДГАЗ" ВІДНОВЛЮЄ РОБОТУ КОНТРОЛЕРІВ  

ПРО ПРИПИНЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ М.ЗНАМ'ЯНКА

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges