komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Війна

Авто для воїнів ЗСУ: працівники ТДВ «Колос» передали відремонтований КрАЗ

2.09.2022

Ремонт  авто для потреб військових на фронті працівниками ТДВ «Колос» відбувається постійно, на рахунку  понад пів сотні машин. Вчора, з подвір’я підприємства,  військові на передову забрали КрАЗ.

Машину притягнули для ремонту практично не працюючою взагалі. Технічна складова авта  не працювала взагалі. Довелось докласти чимало зусиль, щоб відновити роботу всіх систем. Машину ремонтували, фарбували, зачищали і лагодили все -  від світла до двигуна.

  • Зараз передаємо авто, яке надійно слугуватиме військовим на передовій, - розповідає керівник ТДВ «Колос» Василь Моцний, - сподіваємось цей «тягач» щодень допомагатиме у найважчих ділянках. Ніколи не відмовляємо  у потребі ремонту, не одну власну машину підприємства передали  для  фронту теж. Сьогодні не можливо недооцінити внесок захисників у «гарячих точках», тому ми тут, у тилу, маємо щодень своєю працею і зусиллями доводити підтримку кожного, хто нас захищає, виборює перемогу.

Командир зведеної групи військової частини  А1736 майор Ігор Сулімкович подякував за переданий КрАЗ. Додав, що автомобіль саме такого зразка дуже необхідний у складних польових умовах.

Вже традиційно захисники поїхали на передову з і смаколиками від підприємства: ящики з сезонними овочами, банки тушонки, цигарки, кава та  смачні пампушки  - все це завантажено для потреб військових та передано на передову.

Також читайте:

ЧАС ДО ШКОЛИ: ПСИХОЛОГІЧНІ ПОРАДИ БАТЬКАМ

КІБЕРБЕЗПЕКА: ЗЛАМ ГАДЖЕТІВ

ТАБЛЕТКИ ЙОДУ – ЧИ ВАРТО ПРИЙМАТИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges