Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

Робота Чорноліського лісгоспу за період 2017 року

24.05.2017

За період 2017 року Чорноліський лісгосп проводив лісовідновлення на площі 74га. Також з метою розширення державного лісового фонду на  площі 10га, в  межах Дмитрівської сільської ради, були проведені роботи з лісорозведення. На площі 110 га зрубів та 25га захисних насаджень провели доповнення минулорічних та позаминулорічних культур. Було створено 1 га плантації новорічних ялиночок.

У зв’язку з введенням режиму тиші, який зараз відбувається з 1 квітня по 15 червня, та внесення змін щодо санітарних правил, підприємство зменшило розмір лісозаготівлі майже в три рази. А це означає спад виробництва, відповідно зменшується кількість лотів, виставлених на продаж деревини.

Цієї зими спостерігався перебій з можливістю придбати дрова на опалення, причину цьому пояснює головний лісничий Чорноліського лісгоспу Олег Яценко: «Внеслися зміни до санітарних правил та закону щодо ліміту використання лісових ресурсів. Через те, що Богданівське лісництво має 3500 тис. га заказника загальнодержавного значення, дозвіл на вирубку потрібно брати у Києві за рік. А зміни відбулися восени і Богданівске лісництво не мало змогу вчасно взяти дозвіл. Знам’янським лісництвом рубка проводилась в незначному об’ємі для населення, тому дрова відразу були розкуплені. Далі настав "режим тиші". Слід врахувати те, що були залишки з минулого року. Як буде далі, побачимо.»

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges