Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

РОЗВИТОК ЗМАЛЕЧКУ

13.07.2017

У  садочку «Сонечко» діток розвивають змалечку. Сьогодні наших журналістів запросили до особливого  заняття з  сенсорного виховання до найменших у закладі: малечі з ясельної групи.

Сенсорне виховання – вид роботи з дітьми у садку, який допомагає розвивати їхню моторику пальців, рук та світосприйняття.

Детальніше про цей вид роботи розповідає  Наталія Сайко – ідейний натхненник занять:


«Сенсорика – це відчуття чогось. У нашій групі дітки  маленькі і у цьому віці вони  дивляться, але не бачать, слухають, але не чують доки дорослий не зверне їхню увагу на необхідне.  Саме у цьому ранньому віці треба розвивати відчуття людини: кольори, розміри, відношення: вгорі-внизу, багато-мало. У своїй роботі ми починаємо з розвитку пальчиків, щоб діти могли робити звичайні речі самі: їсти виделкою, одягатися.»


 

 

Для розвитку здібностей дітей та для занять вихователь використовує різні засоби: мозаїку, назування фігурок на  шнурок. Не обходять стороною і підручні засоби: прищіпки, пластикові пляшки та різноманітні деталі пірамідок.  Результатом такого заняття  стають: розвинена моторика пальців та рук, а також різні життєві навички. Дивно, що у кінці такої роботи,  дітки можуть навіть навчитися рахувати до  трьох.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges