Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

Створення нового квартального комітету – ініціатива мешканців Знам’янки

3.08.2017

На сайт Знам'янської міської ради 25 липня був оприлюднений проект рішення про створення нового квартального комітету №35 у місті Знам’янка, підготовленого у порядку місцевої ініціативи. З метою підготовки та подання проекту була створена ініціативна група у складі 6 осіб.

Члени ініціативної групи необхідність створення нового квартального комітету пояснюють наступним чином: «У зв’язку з тим, що квартал №33 створений без нашого відома, він вийшов великий за обсягом, голова квартального комітету живе від нас далеко, ще й працює, треба по кілька разів іти, щоб застати її вдома, а секретарі, назначені по вулицях, проблеми не вирішать. На наших вулицях живе багато людей похилого віку, хворих та важкохворих. Просимо Вас створити ще однин квартальний комітет №35. У нього увійдуть такі вулиці: вул. Миру, 1,1а-17; вул. Олени Теліги від вул. Миру до вул. Тополиної; вул. Б.Хмельницького, пров. Миру, пров. Олени Теліги, частина вулиці Соломії Крушельницької від балки до вулиці Олени Теліги і частина вул. Української до вул. Олени Теліги.»

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges