Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

Сергію Філіпенку вручили грамоту за надання допомоги військовослужбовцям АТО

6.08.2017

Під час36-ої сесії Знам’янської міської ради молодший сержант Олена Шуліка, за дорученням командира 34-го окремогомотопіхотного батальйону, вручила грамоту міському голові Сергію Філіпенку за надану грошову допомогу знам’янською владою у розмірі 50 тис. грн. на придбання запасних частин для техніки.

Олена Василівна не знала, що 4 серпня має відбутися сесія, тому вона скористалась нагодою і подякувала усім, хто допомагає військовослужбовцям у такий скрутний час (депутатам, волонтерам  і мешканцям міста):«На даний час наш батальйон виконує завдання в зоні АТО і за дорученням командира хочу вручити грамоту Сергію Івановичу за допомогу Знам’янської міської ради. Під час переміщання батальйону в зону АТО, була надана грошова  допомога у розмірі 50 тис. грн. на придбання запасних частин для техніки. Наш батальйон також у подальшому потребує вашої допомоги, тому що техніка ламається, безпілотники збиваються. Військовослужбовці живуть у бліндажах на опорних пунктах і тому існує потреба в міні дизельних електростанціях.»

Олена Шуліка залишила листа до Знам’янської міської ради, в якому звертається за допомогою військовослужбовцям. Цей лист має бути розглянутий на найближчому засіданні сесії ради. 

Наталка Хандусенко

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges