Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

Сесія Знам’янської міської ради у вівторок була №39 чи 40? Оце дилема!

 

30.08.2017

Цей тиждень для Знам’янки багатий на сесійні засідання. За рішенням  ініціативної групи депутатського корпусу у понеділок відбулася сесія, на якій було прийнято рішення щодо  розпуску  виконавчого комітету Знам’янської міської ради 7-го скликання. А вже наступного дня, у вівторок, відбулася сесія за розпорядженням міського голови м. Знам’янка Сергія Філіпенка про зупинення рішення міської ради від 18 серпня. Сесія тривала годину, так і не розпочавшись. У чому ж причина?

Що ж було такого особливого в рішенні міської ради від 18 серпня, що Сергій Філіпенко вирішив його призупинити?

18 серпня на 38-ій сесії Знам’янської міської ради було прийнято рішення «Звіт міського голови про роботу виконавчих органів за II квартал 2017року» визнати незадовільним, а також була внесена пропозиція щодо проведення звітування міського голови перед громадою міста.

Але в обґрунтуванні зауваження міського голови з цього приводу надається наступне роз'яснення: «…Відбулося 6 зустрічей, а саме: з головами будинкових, квартальних комітетів та ОСББ, Знам’янською міською організацією ветеранів України, працівниками закладів освіти та культури, охорони здоров’я, Знам’янського управління експлуатаційного газового господарства, членами виконавчого комітету Знам’янської Другої селищної ради та мешканцями смт. Знам’янка Друга. Отже, рішення прийнято без належного обґрунтування, підстав та причин визнання роботи виконавчого комітету незадовільною, а також необхідності повторного звітування міського голови, депутатів, виконавчого комітету та виконавчих органів перед громадою. Рішення прийнято без належної аргументації, що викликає беззаперечні сумніви щодо законності та обґрунтованості.»

Трохи заплутана ситуація склалася з нумерацією сесійних засідань Знам’янської міської ради, але спробуємо розібратися разом…

Перед початком сесії депутати та інші учасники засідання завжди проходять реєстрацію. Але цього разу на папері не було підпису жодного депутата. Причина проста… там було надруковано номер 39-ої сесії Знам’янської міської ради. А яка ж 39-та у вівторок, якщо у понеділок було проведене  позачергове засідання саме під цим номером? Ось тому депутати і відмовилися підписуватися у листку реєстрації, бо якби вони це зробили -  попередня сесія у понеділок вважалась би незаконною.

Як могла статися така плутанина?

22 серпня на сайті Знам’янської міської ради було опубліковано розпорядження, в якому йшлася мова про скликання позачергової 39-ої сесії, яке було підписане міським головою вранці, але чомусь оприлюднене лише о 13:50. У той же момент, депутати стверджують, що вранці віддали рішення ініціативної групи депутатів про скликання теж 39-тої сесії, але воно не було оприлюднене. То чиє рішення щодо проведення 39-тої сесії було першим?

Два юристи, жодного остаточного рішення …

Під час засідання сесії, яка так і не розпочалася, почали питати у присутніх юристів виконкому, що ж робити в такому випадку?

За словами головного спеціаліста з правових питань відділу забезпечення діяльності міської ради Віктора Приходька, яке рішення щодо проведення 39-ої сесії, депутатів чи міського голови, було першим - йому не відомо. Того дня він був відсутній на роботі за сімейними обставинами за власний рахунок.

Начальник юридичного відділу Юрій Данільченко на питання чи є юридичні підстави, які вказують, що вчорашню сесію перенумерувати у 40-ву не можна, відповів, що він не знає, хоча за плечима має багаторічний юридичний досвід.

P.S. Причини проведення позачергової сесії бувають різні. Так, наприклад, якщо треба терміново прийняти субвенцію від держави, часто скликають позачергові сесії, і питання щодо зміни номера засідання чомусь не  стає таким проблемним. Але не в даному випадку…!

Наталка Хандусенко

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges