Рух по шляхопроводу в Олександрії відкриють через тиждень
Про це повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, оглядаючи стан ремонту шляхопроводу на відрізку км 40 + 612 автодороги М-04 "Знам’янка-Луганськ-Ізварине" в Олександрії.
На реконструкцію шляхопроводу з державного бюджету виділено 7,7 млн. грн. На цьому об'єкті вже виконано укладання нижнього шару органно-мінеральної суміші та вирівнюючого шару. Наразі будівельники здійснюють укладання верхнього шару асфальтобетону та монтаж огорожі. Після внесення змін до проекту буде виділено додаткове фінансування (близько 400 тис. грн.) на закупівлю та монтаж сонячних батарей для освітлення мосту.
Оглядаючи будівельні роботи, Сергій Кузьменко зауважив: "Міст закритий досить тривалий час. Будівельники брали зобов’язання до кінця осені його відремонтувати. Стан справ показує, що за тиждень відкриємо шляхопровід для руху", - зауважив керівник області.
Цьогоріч на ремонт доріг в області виділено близько 630 мільйонів гривень, що вдвічі перевищує минулорічний показник (310 млн. грн.). Вказаний фінансовий ресурс спрямовано на ремонт та будівництво найпроблемніших ділянок автошляхів Кіровоградщини, у тому числі: Знам'янка-Луганськ–Ізварине, шляхопровід в Олександрії, об’їзна дорога навколо Знам’янки, ділянка дороги Кропивницький-Умань, ділянка дороги у напрямку Новомиргорода та дорога в Олександрівському районі.
Джерело: http://kr-admin.gov.ua
Коментарі
- Коментарі не знайдено


Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість