Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Події

Знам’янська міська рада запровадила премію ім. В. Шкоди

21.11.2017

Наступного року в Знам’янці буде вперше реалізовуватися міська Програма «Обдарована молодь – запорука розвитку територіальної громади міста Знам’янка», в рамках якої призначатиметься щорічна одноразова премія Знам’янської міської ради ім. В’ячеслава Шкоди учнівській молоді та педагогічним працівникам за досягнуті успіхи в навчанні, олімпіадах, спортивних змаганнях, творчих конкурсах та турнірах.

Відділ освіти Знам’янського міськвиконкому провів опитування серед учнів, батьків та педагогічних працівників, усього було 548 респондентів, з них 324 особи підтримали започаткування премії саме на честь В’ячеслава Шкоди.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік. Зі слів начальниці відділу освіти Знам’янського міськвиконкому Людмили Грекової приблизний розмір видатків з міського бюджету на виплату премій 20-25 тис. грн. на рік.

Отже, в рамках Програми передбачається матеріальне заохочення педагогів та тренерів позашкільних навчальних закладів, які готували переможців. Так само, як і фінансова підтримка для стимулювання обдарованої молоді премією міської ради ім. В’ячеслава Шкоди.

Згідно Положення премія Знам’янської міської ради ім. В’ячеслава Шкоди призначатиметься раз на рікучням та вихованцям закладів загальної середньої освіти, позашкільних закладів міста, які стали переможцями олімпіад, спортивних змагань, турнірів, конкурсів Малої академії наук учнівської молоді міського, обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів; учнів, що за результатами ЗНО отримали 190-200 балів; педагогічним працівникам, які підготували учнів-призерів олімпіад, спортивних змагань, турнірів, конкурсів МАН учнівської молоді усіх етапів; вчителів-предметників, учнів яких за результатами ЗНО набрали 190-200 балів.

Передбачаються премії за трьома напрямками: науково-інтелектуальний напрямок(від 300 до 500 грн),фізкультурно-спортивний напрямок (200-300 грн. для особистих заліків та 1000 грн. для команд), мистецький напрямок (200-300 грн. на особу або 1000 грн. на колектив).

Педагоги, які підготували переможців обласних, етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, турнірів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН учнівської молоді, учнів, що за результатами ЗНО отримали 190-200 балів – 500 грн. за кожного учня.

Організаційний комітет із присудження премії затверджується рішенням сесії Знам’янської міської ради.

Нагадуємо, що рішенням Знам'янської міської ради від 20 жовтня затверджена «Програма надання премій Знам'янської міської ради спортсменам та тренерам за визначні досягнення у спорті на 2017-2020 роки», за якою спортсмени за свої здобуті перемоги будуть отримувати одноразову грошову винагороду в розмірі від 3 до 4 тис. грн.. Докладніше про це можна прочитати за посиланням: http://komora.info/22-golovni-novini/3208-vstanovlena-odnorazova-premiya-znam-yanskoji-miskoji-radi-sportsmenam.

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Українцям почнуть виплачувати соцдопомогу замість пенсії, що потрібно знати?

15.07.2018

«Пенсійна реформа суттєво підвищила вимоги до страхового стажу, необхідного для того, аби оформити пенсії. Тож з нового року доволі багато українців позбавлені можливості вийти на заслужений відпочинок, навіть якщо вони досягли пенсійного віку. Але вони за рішенням уряду можуть отримувати тимчасову допомогу (з 1 січня 2018 по 31 грудня 2020 року), а тоді при досягненні віку 63 роки їм нарахують пенсію», – каже Василь Гельбич. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges