Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

Резиденція начальника залізничної станції Знам’янка

26.01.2018

Будівля, в якій зараз знаходиться Центр дитячої та юнацької творчості, збудована в кінці 19-го століття, як резиденція начальника залізничної станції Знам’янка, і теж відноситься до пам’яток містобудування та архітектури нашого міста. Одна частина приміщення була житлова, в якій мешкала родина начальника, а інша –службова, в якій знаходився вузол зв’язку, телеграфна станція тощо.

Приблизно з 1918 року, коли управління станції перевили в інше місце (існує припущення, що саме в будинок сучасного відділу освіти), там знаходився клуб залізничників ім. В.І.Леніна до 1977 року (саме в цей рік відкрили Палац культури). Потім в цьому приміщенні був розташований Знам’янський Будинок піонерів, який у 1992 році був перейменований у Будинок дитячої та юнацької творчості, а в 2016 він став Центром.

Існує багато легенд про історичний центр Знам’янки, можливість почути їх ви матимете навесні, коли розпочнуться екскурсії, які проводить міський краєзнавчий музей.

Наталка Хандусенко

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Цього року на медицину Знам’янки виділено понад 5 млн. 466 тис. грн.

4.12.2019

Станом на 1 листопада 2019 року у сферу медицини міста виділено понад 5 млн. грн. Про це на сесії Знам’янської міськради 3 грудня прозвітував в.о. головного лікаря  міської лікарні ім. Лисенка Ігор Муравський. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges