Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Події

Кількість спалахів інфекційних хвороб у Кіровоградській області у 2017 р.

17.04.2018

У Кіровоградській області кількість спалахів інфекційних хвороб зменшилася. За 2017 рік зареєстровано 2 спалахи гострої кишкової інфекції (ротавірусної етіології) в дитячих дошкільних закладах, внаслідок яких постраждало 12 осіб, у тому числі 11 дітей віком до 18 років. У 2016 році в було зареєстровано 7 спалахів інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждало 104 особи, з них 41 дитина віком до 18 років.

Минулорічні випадки

У березні серед вихованців Долинського дошкільного навчального закладу № 3 «Колобок» зареєстровано 4 випадки гострої кишкової інфекції. В червні зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції серед жителів м. Помічна Добровеличківського району. Всього захворіло 8 осіб, з них 6 дітей, які відвідували Дошкільний навчальний заклад № 3 «Капітошка».

За поточний період 2018 року серед дітей, які відвідують Бобринецький дошкільний навчальний заклад №1 «Сонечко» Бобринецької міської ради, зареєстрований спалах ротавірусної інфекції, при якому постраждало 9 дітей.

Джерело: http://kr.consumer.gov.ua/                        

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Обережно: дурять! Аналіз покупок у супермаркеті

19.07.2018

Сьогодні часто в різних супермаркетах проводяться спеціальні акції, коли товар продається за зниженою ціною. Звичайно ж, це завжди привертало і буде привертати увагу покупців. От тільки чи завжди виграє для себе щось  покупець, коли купує товар дешевше?

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges