Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

Золотий Олімп-2018: нагородили талановитих учнів Знам’янського району

30.05.2018

Вчора, 29 травня, у Суботцівському Будинку культури відбулася традиційна церемонія нагородження учнівської молоді закладів освіти Знамн'яського району, які мають особливі досягнення в навчанні та перемоги - свято інтелекту та таланту «Золотий Олімп – 2018».

Святкова церемонія розпочалася словами привітань від гостей заходу: голови  Знам’янської  районної  державної  адміністрації  Олександра Лукашова та його першої заступниці Олени Грінчак, начальниці  відділу  освіти,  молоді  та  спорту РДА Віти Сидоренко  та помічника  народного  депутата  України  Олеся  Довгого  Андрія  Іщенка.

Цього навчального року в ІІ-му районному етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад брали участь 449 учнів загальноосвітніх закладів району, 203 з них стали переможцями.

Дипломи І ступеня та грошові премії отримали: Ірина Бачковська,  Валерія Гречук, Євгенія Довженко,  Марія Делюрман, Ілля Костенко, Костянтин Кучерявий,  Анастасія Кучерява, Тетяна Матвєєва та Тетяна Чабан (ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім.І.Г.Ткаченка), Ірина Тарасевич,  Карина Верієнко та Сергій Філоненко (філія "Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів"), Богдан Григораш,  Катерина Душкова, Світлана Кобилінська та Анна Кобзар (ОНЗ "Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім.. Т.Г.Шевченка"), Віталій Нікітін, Сергій Слівінський, Володимир Вдовицький, Катерина Савченко та  Артем Шавикін (філія "Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів"), Діана Качура (філія "Диківська ЗШ І-ІІІ ступенів"), Катерина Ноздря (філія "Іванковецька ЗШ І-ІІІ ступенів"), Ілона Чернявська, Анатасія Дордюк,  Тетяна Кобець, Тетяна Пурас та Юлія Савченко (ОНЗ "Петрівський НВК"), Анастасія Грузін (філія "Пантазіївська ЗШ І-ІІІ ступеніів"), Анастасія Галаган,  Альона Михалевич,  Анна Булгаз,  Анастасія Грушевська, Дарія Куцова (ОНЗ "Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів").

Переможцями на обласному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад стали: ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім.І.Г.Ткаченка - Євгенія Довженко (ІІ місце) та Марія Делюрман (ІІІ місце), ОНЗ "Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка" - Катерина Душкова (ІІІ місце), філія "Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів" - Віталій Нікітін (ІІІ місце) та Сергій Слівінський (ІІ місце), ОНЗ "Петрівський НВК" - Анастасія Дордюк (ІІ місце) та Ілона Чернявська (ІІІ місце).

Щорічно учні шкіл району беруть участь і здобувають вагомі результати у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. В 15-ти шкільних наукових товариствах та районному НТУ «Гроно» поглиблюють свої знання та навчаються   184 учня.

Перемогу у першому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт здобули Малої академії наук:  Валерія Гречук та Євгенія Довженко (ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім.І.Г.Ткаченка), Ірина Тарасевич, Сергій Філоненко та Родіон Хуторний (філія "Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів"), Катерина Душкова,  Наталія Ярова та Інна Салаванюк (ОНЗ "Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім.. Т.Г.Шевченка"), Сергій Слівінський та Анастасія Олефіренко (філія "Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів"), Ірина Маркович (ОНЗ "Мошоринська ЗШ І-ІІІ ступенів"), Владислава Жевакіна та Олена Хода (філія "Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів"), Юлія Потапова (ОНЗ "Петрівський НВК"), Анастасія Грушевська та Альона Михалевич (ОНЗ "Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів"), Владислав Пономаренко (ОНЗ "Трепівська ЗШ І-ІІІ ступенів").

 На обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук переможцями стали: ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім.І.Г.Ткаченка  - Валерія Гречук (ІІІ місце),  ОНЗ "Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім.. Т.Г.Шевченка" - Наталія Ярова (ІІ місце), філія "Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів" - Сергій Слівінський (ІІІ місце), ОНЗ "Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів" - Анастасія Грушевська (ІІ місце) та Альона Михалевич (ІІІ місце), філія "Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів" - Владислава Жевакіна (ІІІ місце).

З року в рік учні загальноосвітніх закладів району здобувають перемоги у різноманітних конкурсах творчих робіт. Цьогорічного навчального року переможцями обласних конкурсів стали учні філії "Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів": Ганна Поперечна (обласний конкурс учнівської та студентської творчості в номінації "Образотворче мистецтво"), Світлана Мойсеюк (обласний конкурс учнівської та студентської творчості в номінації "Література"), Марія Навроцька (обласний етап Всеукраїнської акції «Годівничка»), Дарія Демиденко (обласний етап екологічної гри «Паросток»). Також команда "Богданівське учнівське лісництво" здобула перемогу в обласному зльоті шкільних лісництв ( капітан Кучерява Анастасія, учениця ОНЗ "Богданівська І-ІІІ ступенів"), а Олександр Терпак, учень філії «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.», переміг у Всеукраїнському конкурсі юних дослідників імені  Євгена Глодишевського. 

Також відзначали  переможців  обласних та всеукраїнських творчих конкурсів та фестивалів,  вихованців  районного  центру  дитячої  та  юнацької творчості: ОНЗ "Трепівська ЗШ І-ІІІ ступенів", обласний конкурс юних фотоаматорів "Моя Україна" – Антон Балдич, Олександр Компанієць, Єлизавета Бєлих, Дарина Баліцька, Поліна Балдич, обласний етап Всеукраїнського виставки  - конкурсу "Космічні фантазії - Юліана Турлюковська та Олександр Бородатий; філія "Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів", кубок області зі спортивного орієнтування – Інна Кончякова, Наталія Черевко, Денис  Капітула, Поліна Григор'єва, Ярослав Зіноватний, Юрій Шевчкук;  філія "Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів", кубок області зі спортивного орієнтування – Влада Кіслінська,  Анастасія Надріякова, Руслана  Разінкова, Вікторія Разінкова, Максим Прокопчук, Дарина Бабічева,  Микола Козубський, Іван Нікітін;  обласні змагання зі спортивного орієнтування - Денис Нікітін; ОНЗ "Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів", обласний етап Всеукраїнської виставки  - конкурсу "Космічні фантазії" - Анастасія Адаменко,  обласний етап Всеукраїнської виставки  - конкурсу "Український сувенір" - Марк Карагеаур; ОНЗ "Мошоринська ЗШ І-ІІІ ступенів", обласний етап Всеукраїнського виставки  - конкурсу "Космічні фантазії" - Ольга Демченко;  Філія "Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів", обласний етап Всеукраїнського виставки  - конкурсу "Новорічна композиція" - Вікторія Шведчикова; команда "Розумники"  у обласному чемпіонаті з Брейн-рингу (капітан Юлія Новосельцева,  учениця ОНЗ Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів); Євроклуб "Єдність"  у обласному конкурсі до Дня Міжкультурного діалогу (капітан Анастасія Чоботар, учениця філії "Диківська ЗШ І-ІІІ ступнів"); хореографічний колектив "Едельвейс"  у міжнародному конкурсі дитячої та юнацької творчості "Єврофест -2018 " м. Львів (капітан Каріна Назаренко, учениця ОНЗ "Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів" ); Барабанний гурт "Смайл" у міжнародному конкурсі – фестивалі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest" м. Київ (капітан Тетяна Самойлова, учениця ОНЗ "Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів"); команда із спортивного туризму "Максимум" у обласному чемпіонаті з туризму (капітан Олена Хода, учениця філії "Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів").

Нагородили призерів спортивних змагань: ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів», Данило Волков (відкритий чемпіонат області з легкої атлетики пам'яті ЗТУ  В.К.Іванця серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.н), Олеся Крамаренко (кубок з Агромату з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 р.н. Вид : стрибки у довжину), Анастасія Олефірова (чемпіонат з легкої атлетики імені В.Скворцової), Аліна Бальц (чемпіонат з легкої атлетики імені В.Скворцової), Микола Гребенніков (обласний чемпіонат військово-спортивних багатоборств. Вид – стрільба); філія «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів», відкритий чемпіонат області з легкої атлетики пам'яті героїв АТО серед школярів 2004-2005 – Віктор Новіков, Дарія Бабічева, Денис Ніколу, Іван Косюк (чемпіонат з легкої атлетики пам'яті К.Ф.Скворцової серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.), Руслана Велика (обласна Спартакіада серед школярів ЗНЗ з легкої атлетики серед дівчат); збірна команда учнів району у обласних фінальних змаганнях на призи кубку "Шкіряний м’яч" серед юнаків 2007 р.н. (капітан Безай Роман , учень філії "Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів"). Також нагородили Аллу Марущук, ученицю Мошоринської ЗШ І-ІІІ ступенів – кандидата у майстри спорту України з велокросу, маунтинбайку та велоспорту. дворазову чемпіонку України, володарку більше десяти нагород різного ґатунку на чемпіонатах України, здобутих протягом одного навчального року.

Під час церемонії традиційно був запалений вогонь пізнання, право зробити це надали: Сергію Слівінському, Анастасії Грушевській, Олександру Терпаку, Тетяні Самойловій та Аллі Марущук.

Постійні активні учасники районних та обласних заходів теж отримали нагороди: Софія Невмержицька, учениця філії «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» (керівник ), Барабанний гурт «Смайл» районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Міркотан Лідія Олександрівна); хореографічний колектив «Едельвейс» районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Ігнатьєва Тетяна Іванівна); вокальний гурток  «Сопрано» Районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Матуненко Тетяна Іванівна).

У концертній програмі взяли участь колективи с. Суботці, Пантазіївки, Мошорино, барабанний гурт «Смайл» та богданівська музична школа.

Фото Олександра Морощука

Наталка Хандусенко

 

 

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

ЧИ МОЖЕ БУТИ ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ У ЗНАМ’ЯНЦІ І КОЛИ?

20.08.2018

У минулому році депутат Знам’янської міської ради Сергій Лєвінте ініціював створення програми громадського бюджету у нашому місті. Ініціатива – модернова і допомогла б Знам’янці багато що  змінити та долучити громаду до вирішення питань благоустрою міста. Чому не судилося?

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges