Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

Свято дитинства в м. Знам’янка

1.06.2018

Сьогодні на міському стадіоні м. Знам’янка відбулося масштабне танцювальне дійство за участі хореографічних гуртків Центру дитячої та юнацької творчості, присвячене Міжнародному дню захисту дітей.

Свято дитинства в м. Знам’янка розпочалося вранці святковою ходою та Парадом незвичайних парасольок від міського Палацу культури до міського парку відпочинку. Святкова програма продовжилася на міському стадіоні, на початку якої міський голова Сергій Філіпенко привітав дітей та батьків зі святом. Начальник відділу освіти виконавчого комітету  Знам’янської міської ради Людмила Грекова вручила директору знам’янського Центру дитячої та юнацької творчості Геннадію Подвиженку сертифікат про встановлення рекорду позашкільним закладом проведення наймасовішого дитячого танцювального флешмобу «Шалено Щасливі», в якому взяло участь 324 учасники - вихованці гуртків ЦДЮТ.

Традиційно, в Міжнародний день захисту дітей, директор ЦДЮТ Геннадій Подвиженко вручив сертифікати та грамоти про закінчення позашкільного закладу випускникам, також подяки керівникам гуртків та батькам.

Після дійства на стадіоні, святкування відбувалися на території міського парку: на танцювальному майданчику на дітей чекала вистава лялькового театру «Подорож до казкового королівства», ігрова програма та шоу мильних бульбашок. Також під час святкової програми на майданчику діти отримали різноманітні подарунки: для цього їм потрібно було лише заповнити спеціальні флаєри, які напередодні свята розповсюджувалися в навчальних закладах міста. Біля будинку ЦДЮТ працювала виставка дитячих робіт закладу, фотозона, боді-арт і багато інших цікавинок та сюрпризів.

Наталка Хандусенко                                                            

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges