Відсьогодні у Суботцівській ТГ діє червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19
23.03.2021
Сьогодні, 23 березня 2021 р. на території Суботцівської сільської ради почав діяти червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Суботцівської сільської ради 22 березня 2021 року.
За результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 години 00 хвилин 23 березня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території сільської ради.
В населених пунктах застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.
Джерело: https://subrada.gov.ua/
Читайте також: Коронавірус на Знам’янщині станом на 23 березня: 7 захворіли, 5 одужали
На Знам’янщині потребують 14 працівників за професією «водій автотранспортних засобів»
Знам’янські рятувальники надали допомогу по буксируванню вантажівки
Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube

Коментарі
- Коментарі не знайдено


Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість