Нацбанк запускає в обіг нові 20-гривневі купюри
22.08.2025
З 21 серпня 2025 року Національний банк України вводить в обіг модифіковані банкноти номіналом 20 гривень. Вони міститимуть національне гасло «Слава Україні! Героям слава!», розміщене у правій верхній частині зворотного боку купюри. Про це повідомила пресслужба НБУ.
Як зазначається, всі інші елементи дизайну та системи захисту банкноти залишаються незмінними. Модифіковані банкноти підкріплюватимуть банки та СІТ-компанії для подальшої видачі клієнтам, а також замінюватимуть зношені та пошкоджені купюри.
Джерело -
Національний банк України
Також читайте:
Як правильно закрити карту, яку отримали поштою від банку?
Верховна Рада підтримала виплату 50 тисяч грн при народженні дитини

Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість