komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

І ЗНОВУ ПРО РЕКЛАМУ НА ПІД’ЇЗДАХ

26.06.2017

Дуже багато статей наше видання вже писало про  рекламні щити у м. Знам'янка  фірми «Агроімпульс», тож продовжуємо тему.

Як це було?

Декілька місяців тому на засіданнях громадської ради детально розглядалося питання вартості розміщення щитів на під’їздах. Після аналізу роботи фірми «Агроімпульс» було  визначено, що вона не має ніяких договорів з ОСББ міста, яким, власне, і  належать стіни будинку, де  розвішують оголошення. Крім того,  у ході розгляду питання члени громадської ради отримали інформацію, що  підприємець Сергій Коноваленко, власник згаданої фірми, має з  міською радою договір так званого  соціального партнерства, за яким він сплачує 100 гривень у міський бюджет.

Що далі?

Виявляється, що впродовж того, як члени громадської ради думали на тим, як так може бути, що підприємець заробляє  кошти, а сплачує у бюджет мізер, випадково «знайшовся» ще один договір від 1 березня 2017 року. Відповідно до нової угоди: « п. 3.1. загальна місячна сума орендної плати..300 гривень, у т.ч ПДВ  - 50». Одне відкрите питання у цьому договорі – його предмет: «частини стіни під’їздів та будинків» та «Інформаційний щит». 

 Висновки

Найперше  на що варто звернути увагу - це щомісячна оплата у розмірі 300 гривень, у той час, як розміщення кожного з оголошень коштує у два рази більше. Чому вона така? Питання до тих, хто обраховує послугу, тобто до економістів КП чи відділу економіки.

Друге, що здалося досить дивним, те що передають частину стіни під’їздів, а яких? Ні адрес,  ні місця розташування їх не вказано. Крім того, залишається відкритим питання щодо ОСББ ( оголошення розміщуються, підприємство заробляє кошти, а ОСББ нічого не отримують за те, що щити розміщенні на стінах під’їздів)

Третє, і  найважливіше - об’єкт «Інформаційний щит», який в угоді написаний з великої літери і визначений «об’єктом», а що в нього входить  - не зрозуміло.

То яка ймовірність для міського бюджету заробити кошти з такою угодою? Де економісти та юристи міськвиконкому, які мають беззаперечне право лобіювати інтереси громади…

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges