Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Грошi

Довгоочікуване перекриття даху амбулаторії: проекти ЄС у с. Мошорине

9.10.2017

Від 1964 року жителі Мошориного користуються послугами сільської амбулаторії, від цього ж часу не проводилось капітального ремонту даху. Цьогоріч спільними зусиллями громади села та коштів ЄС оновлено не тільки дах, а й фасад будівлі. Проект громади мав назву «Інноваційні енергоефективні заходи в амбулаторії с. Мошорине. Термомодернізація будівлі». Проект було здійснено за кошти Европейського союзу та громади села . 

Розповідає  виконуюча обов’язки завідуючої Мошоринської амбулаторії Мар’яна Солованюк: «Щороку ми на даху будівлі замінювали то 2, то 3 шиферини. Цей безкінечний процес, гадала, триватиме і триватиме. Дякую, що думки не виправдались. Завдяки спільному докладанню зусиль та коштів у нас проведено капітальний ремонт даху на  598 тис., з яких 135 тис. грн - кошти ЄС ПРООН, 302 тис. грн - кошти Мошоринської сільської ради, та  по 30 тис грн. від підприємців Костюченка та Руслана Згривця.  Приємно, що окрім капітального ремонту даху, ще у 2017 році зроблено ремонт фасаду приміщення.»

Довідково. Проект було здійснено за кошти Европейського союзу та програми розвитку ООН в Україні, Кіровоградського обласного бюджету, бюджетів Знам’янського району, Мошоринської сільської ради, коштів спонсорів та громадської організації «Мошорине- Пролісок».

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges