Монетизації окремих пільг поки не буде
15.02.2018
Нещодавно депутатами Знам’янської райради під час сесійного засідання було внесено зміни та доповнення до районної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року №377.
Як доповіла начальник управління праці і соцзахисту населення РДА Алла Іванова: «Попередні роки, коли діяла Програма, був затверджений порядок відшкодування витрат на надання окремим категоріям громадян пільг та послуг зв’язку, компенсаційних виплат надавачам послуг за пільгове перевезення автомобільним та залізничним транспортом загального користування. На сесії у грудні 2017 року ми цей порядок не виносили, бо був Проект постанови про монетизацію і планувалося, що з 1 січня постанова діятиме. Втім, на сьогодні її не прийнято, здійснюються відшкодування і за послуги зв’язку і за пільгове перевезення. Головне, що ми доповнюємо, те що відшкодування буде здійснюватись в частині перевезення автомобільним транспортом у межах виділених коштів органом самоврядування за відповідну територію. Кожна сільська рада виділяє таку субвенцію для себе. Наприклад, Цибулівська сільська рада за грудень місяць виділила 4,9 тис. грн. саме для перевезень.»
За матеріалами сесії Знам’янської райради підготувала Оксана Войчишина
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість