Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Грошi

Споживчий  ринок  Знам’янського району

6.03.2018

Торговельне обслуговування населення району забезпечують 30 магазинів підприємств-юридичних осіб та 109 підприємств-фізичних осіб, 11 закладів ресторанного господарства. На території району діють підприємства фірмової торгівлі ТДВ МК «Ятрань» та ТОВ «Черняхівські ковбаси», а також мінімаркети ТОВ «Вересень плюс» (Файномаркет), «Квіточка», ТОВ Дакорт Плюс» («Нектар). 

Побутові послуги надають 3 суб’єкти побутового обслуговування населення.

Аптечна мережа представлена комунальним підприємством «Районна аптечна мережа», в якій налічується 4 аптечних пункти, 15 точок в приміщеннях ФАПів та ПАТ «Ліки Кіровоградщини» аптека №171, яка нараховує 2 аптеки, 2 аптечних пункти та 3 точки в приміщеннях ФАПів.

Реалізацію світлих нафтопродуктів та газу здійснюють 8 автозаправних станцій та 1 газозаправочний пункт.

У 2017 році обсяг роздрібного товарообороту прогнозується в розмірі 118,0 млн. 150,0 тис. грн. (у розрахунку на одну особу – 430,9 грн.), що до відповідного рівня 2016 року складе 98,0%.

Протягом 2017 року в районі мало місце розширення мережі магазинів. За січень-грудень 2017 року на території району відкрито 15 новостворених об’єктів у сфері торгівлі та 2 об’єкти у сфері побутових послуг.

http://zn.kr-admin.gov.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges