Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Грошi

Затверджено зміни до обласного бюджету на 2018 рік: передбачено і ремонт дороги на Знам’янщині

10.03.2018

З метою вирішення нагальних питань функціонування установ соціально-культурної сфери, фінансування заходів обласних програм та видатків бюджету розвитку обласного бюджету внесено відповідні зміни до показників видатків та фінансування обласного бюджету на 2018 рік. 

Видатки обласного бюджету збільшено на 241532,8 тис.грн. за рахунок залучення залишків коштівобласного бюджету, що склалися станом на 01 січня 2018 року, у тому числі по загальному фонду – у сумі 84768,6 тис.грн., спеціальному фонду – у сумі 156764,2 тис.грн.

На виконання заходів із надання допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України в обласному бюджеті передбачено 4400,0 тис.грн.

Так, коштом обласного бюджету буде придбано джерела іонізуючого випромінювання для гама-терапевтичного апарату АГАТ-РІ для Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру на суму 6000,0 тис.грн, здійснено закупівлю послуг локалізації з окремих захворювань, які потребують більш високої технології опромінювання (пухлини головного мозку, молочної залози, передміхурової залози) – на 1000,0 тис.грн.

На поточний ремонт автодороги обласного значення с.Знам"янка Друга - Богданівка – Кучерівка передбачено 300 тис.грн., а 3000 тис.грн. – на завершення капітального ремонту вул. Єгорова у м. Світловодську.

https://www.oblrada.kirovograd.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges