Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Грошi

У 2018 р. на ремонт доріг в місцевих бюджетах передбачено понад 180 млн. грн.

3.04.2018

Таку інформацію на апаратній нараді озвучила директор департаменту ЖКГ облдержадміністрації Ольга Довжук. Вона зауважила, що найважливішими заходами з благоустрою є відновлення дорожнього покриття вулично-дорожньої мережі та зовнішнього освітлення. Зазначені заходи виконуються протягом усього року. За інформацією Ольги Довжук, на виконання робіт з капітального, поточного ремонту та утримання комунальних доріг області в місцевих бюджетах на 2018 рік передбачені кошти у сумі 182 млн.грн.

Загалом по області заплановано виконати капітальний ремонт та реконструкцію автомобільних доріг комунального значення на суму 68,5 млн.грн., поточний ремонт на 88,5 млн. грн., на їх утримання заплановано використати 25 млн.грн. В цілому планується поліпшити 1709,1 тис.кв.м. доріг комунальної власності.

Директор департаменту ЖКГ звернула увагу на те, що виконання капітального ремонту доріг не заплановано у місті Знам’янка, в Бобринецькому, Вільшанському, Голованівському, Маловисківському, Новоархангельському та Устинівському районах. "Сподіваємось, що протягом року ситуація зміниться на краще і кошти у місцевих бюджетах будуть передбачені", - зазначила Ольга Довжук.

Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges