“Укрзалізниця” підніме ціни на квитки вже цього місяця
12.04.2018
Подорожі залізницею можуть здорожчати за кілька тижнів. Ідеться про підвищення вартості квитків на 12%.
Джерела в Мінінфраструктури повідомили, що міністерство економіки та профспілки вже погодили наказ про підвищення тарифів. Днями документ передадуть в Мінюст, який має два тижні на його обробку.
Тож пасажирські залізничні перевезення можуть здорожчати вже до кінця місяця.
Підвищувати вартість квитків “Укрзалізниця” протягом цього року планує двічі, щоразу на 12%.
Рівень тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні у вагонах СВ залишається незмінним з 2009 року, а у всіх типах вагонів (крім СВ та “Інтерсіті+”) – з жовтня 2014 року. Натомість з жовтня 2014 року фактичний індекс споживчих цін склав 192,2%, індекс цін виробників промислової продукції – 206,3%. Також залізничний транспорт несе значне соціальне навантаження через здійснення приміських і внутрішніх пасажирських перевезень за тарифами, які є нижчими, ніж економічно обґрунтований рівня, а також через перевезення пільгових категорій громадян, – пояснюють у компанії.
http://www.uarp.org
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість