Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Грошi

Хто буде ремонтувати ДНЗ «Сонечко» за 2 780 900 грн?

6.06.2018

Тендер на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу №6 «Сонечко»  проводився двічі, у березні та травні, на суму понад  5 000 000 грн. Перший тендер був відмінений через отриману відділом освіти скориговану проектно-кошторисну документацію, в якому уточнено обсяг робіт: спочатку була очікувана вартість 5 132 461 грн, у другому тендері нова вартість зменшилися більше ніж на 100 тис. грн. і склала 5 014 140 грн. В обох випадках, завдяки відкритим торгам, ціна значно зменшилася - приблизно на 2 000 000 грн, в яких виграла знам’янська фірма ТОВ «БК «ГлобалІнвест».

ТОВ «БК «Глобал Інвест» трохи більше року: за даними Єдиного державного реєстру Мін’юсту України фірма зареєстрована  у березні 2017 року на Юлію Клатаєвську. За цей відносно короткий проміжок часу «Глобал Інвест» встигла взяти участь у 9 тендерах, з них на три підписані договори, при чому на чималі суми – більше мільйону: енергозберігаючі заходи в Будинку культури в с. Цибулеве (1 201 900 грн) та капітальний ремонт покрівлі будівлі Богданівської ОЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім. І.Г. Ткаченка (1 080 100 грн). Також цією фірмою були виконані роботи по заміні вікон у КЗ «Знам’янська міська лікарня ім.. А.В. Лисенка» на суму 183 181 грн.

За даними declarations.com.ua 31 березня 2017 року Юлія Сергіївна Клатаєвська подала тип електронної декларації після звільнення з посади КП «Знам’янський КПП», оператор комп’ютерного набору. Тобто, в березні вона звільнилася і в  той же місяць стала засновником  ТОВ «БК «Глобал Інвест». В декларації зазначено, що Юлія Клатаєвська отримала заробітну плату за 2016 рік у сумі 36 255 грн, а її чоловік, працівник залізниці, Сергій Клатаєвський отримав 83 535 грн. А  після звільнення та ставши засновницею «Глобал Інвест», вкінці березня вже отримала замовлення на мільйон гривень. За даними youcontrol  місцезнаходження юридичної особи – м. Знам’янка, вул. Станційна, буд. 38А, а ось контактна інформація зазначена в м. Київ та уповноважена особа – Олександр Анатолійович Самоць.

У довідці про працівників фірми вказані лише 6 працівників: директор Юлія Клатаєвська, інженер з охорони праці Смалько В.А, один виконавець робіт, муляр, слюсар, монтажник. Тобто по факту ремонтувати дошкільний заклад будуть лише 4 особи за майже 3 млн. грн.. Крім того, серед тендерної документації, знаходиться довідка про субпідрядників, в якій зазначено, що субпідрядників залучувати не планується.

Крім ТОВ «БК «Глобал Інвест», в обох тендерах брала участь маловисківська фірма ПП «ЕТАЛОН І Я» (керівник Ірина Монастирна), яка зареєстрована в серпні 2016 році і має лише одну перемогу в тендері на велику суму. В обох тендерах ця фірма зменшила вартість своїх робіт майже на 1 млн. грн. 

Друга фірма, теж учасниця обох тендерів, є знам’янськоюТОВ «СПОРУДА 2017» (керівник Віталій Вольнов, власник Віктор Корж). До речі, ця фірма, як і ТОВ «БК «Глобал Інвест», зареєстрована у березні 2017 року. Не дивлячись на це, ТОВ «СПОРУДА 2017» підписала 20 контрактів на суму 5 млн грн., брало участь у 44 тендерах, у половині з яких перемогла. У першому тендері по знам’янському садочку зменшила вартість своїх робіт майже на мільйон, а вже у другом - приблизно 300 тис. грн.

Третя фірма, яка брала участь в обох тендерах, з м. КропивницькийТОВ ПКП «Евіс», яка майже рік тому перемогла у тендері по заміні вікон у закладах освіти м. Знам’янка на 12 млн. грн. У випадку з ремонту «Сонечка», ця фірма зменшила вартість на менше ніж на 1 млн. грн..

Отже, завдяки конкуренції знам’янському відділу освіти вдалося зекономити бюджетних коштів в розмірі 2 233 240 грн. Правда на сьогодні переможець тендеру ТОВ «БК «Глобал Інвест» очікує остаточного рішення.  Сподіваємося, що дана сума не буде збільшена додатковими угодами, що інколи трапляється, начебто з причини зміни цін на ринку. Два мільйони – це значні кошти, яким можна знайти використання, тим паче для дітей Знам’янки. Правда, як будуть чотири людини з фірми-переможця виконувати ремонтні роботи – це питання?

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges