komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

В Україні можуть скасувати банківську таємницю на вимогу ЄС 

23.06.2018

Закордонні банки частково або повністю відмовляються від банківської таємниці. Україна також може це зробити на вимогу ЄС. 

Про це розповів економічний експерт Андрій Новак.

"За кордоном відміна від банківської таємниці пояснюється цілком логічно - це є боротьба із чорним капіталом, який набувається починаючи із війн в усьому світі, тероризму, нелегального продажу зброї, наркотиків, і закінчуючи корупційними грошима політиків та бізнесменів.Саме під аргументацією боротьби із чорними чи сірими грошима іде загальна світова тенденція щодо обмеження або повної відміни банківської таємниці. Україна, хоче вона цього чи ні, змушена буде іти за цією світовою тенденцією. Інше питання - якими темпами", - зазначив він.

Попри супротив вітчизняних політиків та бажання відтягнути відміну банківської таємниці, процес рано чи пізно буде запущено, вважає експерт.

"Думаю, що це буде одна із вимог до України та українських банків при набутті країною повноправного членства у ЄС. Адже саме європейські країни, і США також, є локомотивами тенденції щодо часткової відміни або повного обмеження банківської таємниці", - резюмував Новак.

 http://www.uarp.org

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges