Українцям скоротили терміни оплати за світло: боржників відключатимуть
29.07.2018
НКРЕКП затвердила нові правила оплати рахунків за електроенергію для населення.
Національна комісія держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг ( НКРЕКП, - ред.) скоротила граничні терміни щомісячної оплати для клієнтів, а також умови відключення боржників. Про це інформує прес-служба регулятора.
За новими правилами, рахунки за електроенергію необхідно сплатити протягом 10 днів з моменту отримання квитанції - для побутових споживачів. А для непобутових встановлений строк для оплати у п'ять робочих днів. Оплата повинна здійснюватися не пізніше 20 числа кожного місяця.
Також повідомляється, що в разі зростання заборгованості, можуть відключити електрику. Про це боржника повідомлять за 10 днів до дати передбачуваного відключення. При цьому, щоб повернути світло, доведеться сплатити борг і послуги з відновлення електропостачання.
http://www.uarp.org
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість