komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

«Укрпошта» підвищила тарифи на доставку листів і посилок

 

17.09.2018

«Укрпошта» відповідно до рішення Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв’язку та інформатизації підвищила тарифи на доставку листів на 40% із 10 вересня. 


Згідно з рішенням, тарифи на послуги поштового зв’язку підвищуються у два етапи: перший із 10 вересня, другий – із 1 січня 2019 року.

Зокрема, вже зросли ціни на пересилання письмової кореспонденції на 40%, зокрема за доставку непріоритетних листів вагою до 50 грамів на 2 гривні.

Доставка посилок без оголошеної цінності, масою до 10 кілограмів, обходитиметься на 3 гривні більше з ПДВ, або на 30%, у межах області і на 20% – у межах України.

Другий етап здорожчання послуг передбачає плюс 14,3% для листів, плюс 15,3% – на посилки без оголошеної цінності, масою до 10 кілограмів по області і 11,1% – по Україні відповідно.

Тарифи на пересилання міжнародної кореспонденції та міжнародних посилок, а також ціни на додаткові послуги під час пересилання відправлень у рамках послуги «Укрпошта стандарт» не змінюються.

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges