Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

Чи буде підвищення ціни на газ? Роз’яснення начальника управління з експлуатації газового господарства м. Знам’янка

17.09.2018

Міжнародним валютним фондом поставлено вимогу до уряду України про підвищення ціни для населення на газ до ринкової вартості. Попередньо анонсовано, що відбудеться зміна ціни блакитного палива на 18 відсотків, тобто близько 8 гривень. Яка наразі ситуація? Спеціально для komora.info ситуацію коментує  Олег Казмірчук – начальник Знам’янського управління з експлуатації газового господарства:

 

  • Міністерство економічного розвитку і торгівлі прогнозує зростання граничних роздрібних цін на газ для населення у жовтні 2018 року  на 18%, якими тепер будуть тарифи?

 

    • На сьогодні зі зміни ціни  на газ не має жодних роз’яснень. Чекає вся Україна інформацію про те, які будуть тарифи.

 

  • Як знам’янчани повинні платити за газ за вересень?

 

    • Ціна на газ   для населення залишилася незмінною  - 6, 96 грн. Тож, за вересень оплата має бути за таким тарифом, відповідно до показників лічильника. Показники треба повідомляти з 1 по 5 число місяця за стаціонарними номерами телефонів 2- 30 – 90, 2 – 10 – 48, 2 – 20 – 03.

 

  • Які інновації  в обслуговування пропонує управління споживачам?

 

  • Зараз працює система «Теплих кредитів». Що це таке? Наприклад, людина хоче придбати газовий котел вартістю до 20 тисяч гривень. Банк, в рамках програми «Теплий кредит», надає кошти на придбання  газового обладнання. Зараз управління співпрацює з двома банка «Райффайзен Банк «Аваль» та OTP-банк, але за відповідним переліком котлів. На базі управління працює магазин газового обладнання, де можна придбати усе необхідне за зниженими цінами. Наприклад, ціна на котел однієї і тієї ж марки може різнитися на три тисячі гривень від ціни в іншому магазині. Окрім того, ми надаємо послуги з обслуговування та встановлення.

Розмову вела Ольга Полякова  

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges