Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Грошi

Робота в інтернеті.  Успішний досвід знам’янчанина

11.10.2018

Наше видання знайомило читачів з тим, як працювати в інтернеті (https://komora.info/podiji/4067-groshej-net-abo-ya-yak-ya-v-interneti-zaroblyala-chastina-tretya). Вся робота, на якій довелося  виконувати ті чи інші функції, не принесла нашому журналісту жодного доходу, або ж вдалося заробити мізерні суми. Сьогодні ми говоримо із мешканцем нашого міста, який мав позитивний досвід і досі продовжує заробляти кошти:

 

  • Розкажіть, як Ви знайшли  роботу в мережі?

 

    • Ну, я просто «гортав» стрічку новин і побачив оголошення.  Як завжди, я подумав, що це якийсь черговий спосіб надурити людей. Але мені стало дуже цікаво, і я подав заявку на роботу. Відразу мені зателефонували, і ми обговорили усі нюанси роботи.

 

  • У чому полягає Ваша робота?

 

    • Фактично мені нічого не треба робити.  Два рази на неділю мені потрібно заходити на свою сторінку у соціальній мережі, так би мовити, бути активним.  Роботодавці через віддалений доступ під’єднувалися до моєї сторінки і бачили, як проходить робота. Це такий собі рекламний бізнес, коли через твою сторінку створюють групу і додають туди твоїх друзів.  Найчастіше рекламують продукти новітніх технологій: машини, комп’ютери. За таку роботу я отримую 300 гривень за тиждень. Це триває вже 4 місяці.

 

  • Очевидно, що для такої роботи Вам довелося повідомити свої персональні данні (логін та пароль від сторінки). Чи не наражаєтесь Ви таким чином на небезпеку?

 

  • Це хибна думка. Особистої інформації я не повідомляв. Існує особлива програма, яка дозволяю підключитися до сторінки віддалено. Я  спостерігаю за процесом у особливому віконечку, але попередньо домовляємося про дату і час, коли це буде проходити. Я пробував багато способів заробити через мережу, але все не приносило доходу. Тож, можна сказати, що мені пощастило.

Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges